Rukávníky

Rukávník je skvělým řešením pro rodiče v chladných dnech, protože ruce rodiče během zimní procházky jsou v teple a neprochladnou. Díky nim může být každá procházka příjemná. Rukávníky z naší nabídky jsou velmi teplé a mají vodotěsný povrch. Mají zajímavé barvy, které odpovídají ostatním výrobkům v naší nabídce, např. fusaky nebo deky do autosedačky, díky nimž je možné vytvořit nádhernou sadu doplňků.

Zaměřujeme se na vysokou kvalitu!

Každý rukávník, který nabízíme, je pečlivě vyroben. K jejich výrobě používáme pouze vysoce kvalitní bavlnu, která je potažena nepromokavým materiálem. Díky tomu se rodiče, kteří jdou na procházku se svým dítětem, nemusí být sněhu nebo deště! Pro vnitřní část fusaku jsme použili speciální minky látku, která zaručuje příjemné teplo a pohodlí. K vyplnění je použíta antialergická netkaná textilie, což výrazně zvyšuje výhody tohoto produktu.

Součástí naší nabídky jsou i perfektně připravené fusaky. Nabízíme široký výběr barev i velikostí, takže můžete tento produkt snadno přizpůsobit věku a pohlaví dítěte. Fusaky i rukávníky jsou vodotěsné, což výrazně zvyšuje jejich funkčnost a zajišťuje pohodlí a bezpečnost dítěte. Zimní procházky s takovým vybavením budou jedinečné jak pro dítě, tak pro jeho rodiče, a kočárek bude vypadat stylově!

Najdete nás i na MALL.CZ