Klasické mantinely

Mantinel do postýlky

Dřevěné postýlky jsou oblíbeným řešením pro ukládání miminek ke spánku. Jsou pohodlné a praktické, ale ne vždy poskytují bezpečnost. Dřevěné příčky jsou tvrdé, díky čemuž se miminko nebo batole může při změně polohy uhodit. Navíc poměrně velké rozestupy mezi příčkami zvyšují riziko umístění nohy, ruky nebo hlavy mezi ně. Proto je důležité zajistit maximální bezpečnost vašeho dítěte během odpoledního odpočinku nebo nočního spánku.


Mantinel do dětské postýlky - bezpečnost zaručena

Mantinel je řešením, které eliminuje i sebemenší hrozbu. Umístěním mantinelu dovnitř postýlky vyplňuje prostor mezi matrací a příčkami a vytváří ochrannou bariéru. Mantinel do postýlky účinně chrání před nepředvídanou nehodou, když se dítě otočí nebo změní svou polohu.


Široký výběr chráničů

V naší nabídce najdete na výběr mantinely, které ochrání vaše dítě před náhodným nárazem. Jsou vyrobeny z na dotek příjemných materiálů a vnitřní část mantinelu je tvořena měkkou antialergickou výplní, která absorbuje nárazy. Mantinely jsou k dispozici ve standardní velikosti 30x180 cm (+/- 3 cm).
Zároveň nabízíme širokou škálu vzorů odpovídajících nejnovějším trendům. Tkaniny v pastelových barvách jsou ideální pro dětský pokoj a vytvářejí elegantní doplněk pro postýlky našich nejmenších. Všechny výrobky jsou vyráběny ručně, s důrazem na nejmenší detaily. To zaručuje nejvyšší kvalitu provedení a splňuje tak požadavky a očekávání rodičů a potřeb dětí. Vyberte si chránič postele ve své oblíbené barevné kombinaci a objednejte si jej hned teď - podívejte se také na dětské postýlky v naší nabídce.

6 položek celkem
Ochraniacz do łóżeczka Rainbow
Akce Novinka
1 059 Kč –10 %
Mantinel 180 cm Jarní duha
Předprodej - doručíme do 1-2 týdnů
949 Kč
901
Ochraniacz do łóżeczka Magic
Akce Novinka
1 059 Kč –10 %
Mantinel 180 cm Magický les
Předprodej - doručíme do 1-2 týdnů
949 Kč
904
Ochraniacz do łóżeczka Love
Akce Novinka
1 059 Kč –10 %
Mantinel 180 cm Příběh lásky
Předprodej - doručíme do 1-2 týdnů
949 Kč
903
Ochraniacz do łóżeczka Shells & Green
Novinka
Mantinel 180 cm Dotek moře
Dodání během 1-2 týdnů
1 059 Kč
91
ochraniacz do łóżeczkaMinty Puffs
Mantinel 180 cm Noční obloha
Dodání během 1-2 týdnů
1 059 Kč
87
ochraniacz do łóżeczka Plumes
Mantinel 180 cm Ptačí zpěv
Dodání během 1-2 týdnů
1 059 Kč
88
Najdete nás i na MALL.CZ