Kapsáře

Když očekáváme narození miminka, je správné uspořádání prostoru mimořádně důležité. Rodiče musí mít mnoho věcí na dosah ruky, nemůžete si dovolit nepořádek. Kapsář je produkt, který vám pomůže udržovat pořádek. Používá se především k ukládání doplňků, tj. vlhčených ubrousků, plenek, ale také hraček, například chrastítka nebo dudlíku. Je vybaven hlavní přihrádkou a dvěma dalšími kapsami, což je ještě lepší pro organizování předmětů.

Kapsář jednoduše připevníte k dětské postýlce díky speciálně připraveným stuhám. Vše je vyrobeno z vysoce kvalitního materiálu, z bavlny. Je naplněn antialergickým polyesterem. Pro udržování správné hygieny je velmi důležité, aby námi nabízený kapsář byl omyvatelný bez poškození. Kromě toho lze žehlit. Postarali jsme se také o velmi elegantní design.

Všechny naše výrobky, včetně kapsářů, jsou nabízeny v různých barvách. Vyznačují se vysokou kvalitou a velmi příjemným designem. Kapsář k dětské postýlce může být vynikajícím dárkem jak pro nové rodiče, tak pro ty, kteří očekávají příchod potomka brzy. Tento produkt je ručně šitý.

6 položek celkem
organizer na łóżeczko Magic
Akce Novinka
529 Kč –9 %
Kapsář Magický les
Předprodej - doručíme do 1-2 týdnů
479 Kč
905
organizer do łóżeczka Love
Akce Novinka
529 Kč –9 %
Kapsář Příběh lásky
Předprodej - doručíme do 1-2 týdnů
479 Kč
906
Organizer do łóżeczka Shells & Green
Novinka
Kapsář Dotek moře
Dodání během 1-2 týdnů
529 Kč
596
organizer do łóżeczka Confetti
Kapsář Kouzelný vesmír
Dodání během 1-2 týdnů
529 Kč
137
organizer do łóżeczka Minty Puffs
Kapsář Noční obloha
Dodání během 1-2 týdnů
529 Kč
141
organizer do łóżeczka Plumes
Kapsář Ptačí zpěv
Dodání během 1-2 týdnů
529 Kč
142
Najdete nás i na MALL.CZ