Doprava a platba

  

  Objednávka do 1.999Kč Objednávka nad 2.000 Kč Dobírka
Zásilkovna 70 Kč 0 Kč 40 Kč
Kurýr DPD 100 Kč 0 Kč 40 Kč
Česká pošta 130 Kč 130 Kč 40 Kč

 

 

DOPRAVA PRO ČESKOU REPUBLIKU

Pobočka Zásilkovny

Pokud si chcete vyzvednout balíček pohodlně na vybrané pobočce, bude pro Vás pobočka Zásilkovny ideální. Aktuálně má Zásilkovna přes 4 tisíce výdejních míst a proto je zcela jisté, že naleznete pobočku i ve Vašem okolí.

 

Kurýr DPD

Dopravce Vám přiveze balíček na Vámi vybrané místo zpravidla do druhého dne. V den doručení obdržíte SMS s orientačním časem doručení balíčku. Pokud Vám den nebo místo doručení nevyhovuje, můžete si sami pomoci mobilního telefonu případně doručení změnit.

 

Česká pošta

Objednávka bývá doručena obvykle do 2 pracovních dní. V případě, že Vás dopravce nezastihne, bude balíček převezen na nejbližší poštu ve Vašem bydlišti. Zde bude balíček uložen po dobu 6-ti pracovních dní. 

 


 

MOŽNOSTI PLATBY:

Převodem

Při vytvoření objednávky Vám formou e-mailu odešleme potvrzení o objednávce a součástí e-mailu budou i informace k provedení platby (číslo účtu, variabilní symbol a částka). Jakmile nám platba dorazí na náš firemní účet u společnosti Fio banka, ihned expedujeme / připravujeme objednávku.

 

Dobírkou

V případě platby dobírkou, proběhne platba Vaši objednávky až při převzetí balíčku. Při převzetí balíčku můžete platit hotově nebo kartou.

 

Platební kartou

Připravujeme pro Vás i tuto možnost platby. Po uskutečnění objednávky jste rovnou přesměrování k provedení platby, můžeme objednávku expedovat / připravovat bez čekání na převod. 

 

Najdete nás i na MALL.CZ