Jak to celé vzniklo?

Ještě než jsem otěhotněla, narazila jsem na značku TinyStar, která mne neprosto uchvátila. Zboží na fotkách vypadalo úchvatně, tak „jemňoučké“ v krásném desingu. Nemohla jsem prostě odolat a hned si objednala fusak do kočárku, no a byla to absolutní BOMBA. . .

Upřímně materiál a provedení předčilo všechna má očekávání. Okamžitě jsem objednala celou výbavičku do postýlky a domluvila osobní schůzku. Z osobní návštěvy vznikla skvělá spolupráce a já bych vám ráda na našich webových stránkách představila produkty této jedinečné značky.

Značky, která za sebou sice nemá několika-generační tradici, jedná se o poměrně mladou značku, nicméně vyniká neobvyklou kvalitou, originálním nadčasovým designem a prvotřídními materiály. Tkaniny jsou tak hebké, že jsem na tak jemné bavlněné látky ještě nenarazila. A jsem zvyklá obdivovat nejen očima, ale i rukama :-)

Naše kolekce jsou vesměs unisex, určeny jak pro chlapečky, tak pro holčičky. Věříme, že oceníte náš design a kvalitu s tím, že se může jednat opravdu o výbavičku pro několik dětí - látky se neoperou a design se vám jen tak neokouká. Ale mysleli jsme i na ty z vás, kteří rádi ladí výbavičku pro konkrétní pohlaví. Určitě neváhejte a pojďte se podívat naše krásné kolekce pro miminka – zde.

Přeji vám pěkný den,

Petra

Návrh bez názvu

Najdete nás i na MALL.CZ